OPETTAJAT SUOMESSA

Laulusuzukiopetusta on tarjolla eri puolilla Suomea.

Ota rohkeasti yhteyttä opettajiin ja kysy lisätietoja laulusuzukiopetuksesta!

Laulusuzukiopettajat Suomessa


Helsinki

Analia Capponi-Savolainen
studiocapponi@gmail.com

Ulrika Ekström
ulrikamh.ekstrom@gmail.com

Janina Mäyry
janina.mayry@gmail.com

Mervi Sipola-Maliniemi
mervi.sipola-maliniemi@musiikkivirtus.net


Lahti/Hollola

Tiia Pelkonen (Lahti)
tiia.pelkonen.tiia@gmail.com

Elina Risku (Hollola)
elina.risku@phnet.fi


Tampere

Leea Lahtela
leea.lahtela@pmo.fi


Turku

Leea Lahtela
leea.lahtela@turunsuzukikoulu.fi


Tuusula/Järvenpää

Satu Kaarisola-Kulo (Järvenpää)
satu.kaarisola@kolumbus.fi

Outi Pekkarinen (Järvenpää/Tuusula)
outipekkarinen@hotmail.com


Vantaa

Janina Mäyry
janina.mayry@gmail.com



Laulusuzukiopettajien kouluttajat Suomessa


Päivi Kukkamäki (1991-)
suzukivoice@kolumbus.fi

Mette Heikkinen (1993-)
mette.heikkinen@saunalahti.fi

Analia Capponi-Savolainen (2012-)
studiocapponi@gmail.com

Mervi Sipola-Maliniemi (2016-)
mervi.sipola-maliniemi@musiikkivirtus.net


Lisätietoa koulutuksesta:

www.suzukivoice.com